Releye består av en stabil organisation med allt från seniora konsulter som har varit med sedan företaget grundades till nyexade talanger som bidrar med nya idéer.

Ledning & Styrelse

 

Head of Business Development
Petteri Vuokko 
+46 709 10 98 10
petteri.vuokko@releye.se


Head of Customer Centricity
Pernilla Henkow
+46 707 19 93 97
pernilla.henkow@releye.se


Head of Solutions
Erik Juhlin
+46 733 80 20 13
erik.juhlin@releye.se


Team Lead Business Intelligence
Stefanos Kapetanakis
+46 735 180 160
stefanos.kapetanakis@releye.se


Team Lead Customer Interface
Wilhelm Raab
+46 733 80 20 62
wilhelm.raab@releye.se


HR & Rekrytering
Daniel Äng
+46 733 80 20 15
daniel.ang@releye.se


Styrelse

Ordförande
Klas-Magnus Hilberth
+46 733 80 20 11
hilberth@releye.se


Ledamot
Bodil Ekström Hilberth
+46 733 80 20 14
bodil.ekstrom@releye.se


Vill du komma i kontakt med oss? Fyll i dina uppgifter så hör vi av oss

Förnamn*
Efternamn*
Email*
Telefon
Meddelande
Releye får spara mina uppgifter för att kunna behandla mina frågor
Releye får spara mina uppgifter för att kunna ge mig anpassad information och inbjudningar som passar mina behov